SPECJALIZACJE

Zamówienia publiczne

PPP & koncesje

Prawo samorządowe

Prawo pracy

Doradztwo biznesowe

Doradztwo podatkowe

Fundusze europejskie
Doradztwo podatkowe


Żaden przedsiębiorca nie chce popaść w konflikt z fiskusem. Świadomość skutków podatkowych swoich działań i poprawność rozliczeń podatkowych to niezwykle ważne element działalności gospodarczej. Mając tego świadomość dbamy o Twoje bezpieczeństwo prawne:

  • sporządzając opinie prawne dotyczące podatków dochodowych, VAT, PCC i podatków lokalnych.
  • oceniając skutki podatkowe przeprowadzanych przez Ciebie transakcji,
  • sporządzając wnioski o wydanie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego,
  • wnioskując o zwrot nadpłaconego podatku,
  • reprezentując Cię w postępowaniach podatkowych oraz przed sądami administracyjnymi.

Doradzamy także jednostkom samorządu terytorialnego w odzyskiwaniu podatku VAT naliczonego przy realizacji określonych inwestycji. Wiele JST nie zdaje sobie sprawy, że często ich status nie różni się w świetle prawa podatkowego od statusu przedsiębiorcy i dzieli się z fiskusem wymiernymi kwotami finansowymi, które z powodzeniem mogłyby zostać spożytkowane na zaspokajanie potrzeb lokalnej społeczności. Potrafimy odzyskać tak zapłacony podatek. Wiemy także jak zorganizować określone aspekty aktywności JST by wygenerować oszczędności podatkowe dla Twojego budżetu.

© Copyright 2018


KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
DAMIAN MICHALAK

KONTAKT


Ul. Piękna 24/26A
00-549 Warszawa
biuro@dmkancelaria.pl
660 337 223
Created by

PWM Group

Nota prawna


Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Damian Michalak (adres biura: ul. Piękna 24/26a, 00-549 Warszawa, NIP: 8381765174). Dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter oraz w celach marketingowych.

Newsletter


Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera.