SPECJALIZACJE

Zamówienia publiczne

PPP & koncesje

Prawo samorządowe

Prawo pracy

Doradztwo biznesowe

Doradztwo podatkowe

Fundusze europejskie
Doradztwo biznesowe


Sami prowadzimy biznes i wiemy jak ważną kwestią jest w nim bezpieczeństwo prawne. Wychodzimy z założenia, że w działalności gospodarczej – jak w życiu – lepiej zapobiegać niż leczyć. Owszem, pomożemy Ci także w procesie sądowym, ale dużo bardziej wolimy odpowiednio wcześniej podejmować działania, dzięki którym spór w ogóle nie powstanie. Dlatego jesteśmy zwolennikami rozwiązań, które świadomie wdrażane pozwolą Ci efektywnie i bez obaw funkcjonować w rzeczywistości gospodarczej i realizować cele biznesowe.

Zapewniamy stałą obsługę prawną przedsiębiorcom. Negocjujemy kontrakty, zabezpieczamy interes klienta, chronimy pomysły, tworzymy ramy prawne dla procesów i organizacji. Pomagamy w uzyskaniu zewnętrznego dofinansowania z funduszy europejskich. Dbamy także o wszelką poprawność w relacjach z fiskusem.

Jesteśmy grupą młodych prawników i popieramy aktywność młodych przedsiębiorców. Doradzamy przy projektach start-up’owych wiedząc, że na początku drogi pomoc prawna jest nieoceniona. Wskazujemy optymalną formę prowadzenia działalności, rejestrujemy spółki, chronimy prawa własności intelektualnej.

 

© Copyright 2018


KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
DAMIAN MICHALAK

KONTAKT


Ul. Piękna 24/26A
00-549 Warszawa
biuro@dmkancelaria.pl
660 337 223
Created by

PWM Group

Nota prawna


Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Damian Michalak (adres biura: ul. Piękna 24/26a, 00-549 Warszawa, NIP: 8381765174). Dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter oraz w celach marketingowych.

Newsletter


Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera.