SPECJALIZACJE

Zamówienia publiczne

PPP & koncesje

Prawo samorządowe

Prawo pracy

Doradztwo biznesowe

Doradztwo podatkowe

Fundusze europejskie
Kim jesteśmy


IMGP0110_Orton_b60_f60

 

Świadcząc usługi prawne na rzecz klientów wiemy, że obok unikalnej wiedzy eksperckiej oczekujesz od nas pełnego zrozumienia Twojego biznesu i potrzeb. Mamy świadomość, że wpisując się w stereotyp niedostępnego prawnika otoczonego kodeksami nie bylibyśmy w stanie zapewnić Ci bezpieczeństwa prawnego, którego oczekujesz. Dlatego we wszelkich relacjach jesteśmy dla Ciebie stale obecnym i zaufanym partnerem, bo wierzymy, że sukces naszego klienta jest naszym sukcesem.

 

Założycielem kancelarii jest Damian Michalak – radca prawny. Ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów z sektora publicznego oraz przedsiębiorców. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie zamówień publicznych i partnerstwie publiczno-prywatnym doradzając podmiotom publicznym w aspektach związanych z wskazaniem optymalnego modelu realizacji projektu, przygotowaniem dokumentacji związanej z procedurą udzielenia zamówienia, wsparciem merytorycznym na etapie negocjacji z inwestorami i sporządzaniem projektów umów PPP. Autor artykułów z zakresu prawa zamówień publicznych i partnerstwa publiczno-prywatnego (Rzeczpospolita, Zamówienia Publiczne. Doradca, Vademecum Zamówień Publicznych). Trener oraz uczestnik szkoleń poświęconych szeroko rozumianemu PPP i zamówieniom publicznym. Posiada także doświadczenie w doradztwie związanym z aplikowaniem o środki z funduszy europejskich. W przeszłości, jako konsultant w jednej z firm Wielkiej Czwórki, obsługiwał międzynarodowe korporacje w zakresie podatku VAT.

© Copyright 2018


KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
DAMIAN MICHALAK

KONTAKT


Ul. Piękna 24/26A
00-549 Warszawa
biuro@dmkancelaria.pl
660 337 223
Created by

PWM Group

Nota prawna


Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z Newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Damian Michalak (adres biura: ul. Piękna 24/26a, 00-549 Warszawa, NIP: 8381765174). Dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter oraz w celach marketingowych.

Newsletter


Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera.